Eleven Sports z Laver Cup

Międzynarodowy sportowy nadawca firma Eleven Sports nabyła prawa medialne do pokazywania inaugurującego turnieju Laver Cup dla Belgii i Luksemburga. Turniej będzie trwał trzy dni i będzie składał się z dwóch drużyn: europejskiej (pod opieką Bjorna Borga) i reszta świata (best of the rest of the world, pod opieką Johna McEnroe). Zawody odbędą się w Pradze w O2 Arenie a początek zaplanowany jest na 22ego września.

Kontrakty na występ w tym nowatorskim przedsięwzięciu podpisali Roger Federer, Rafael Nadal, John Isner i Nick Kyrgios.

Widzowie w Belgii i Luksemburgu będą mieli dostęp do każdego meczu z rywalizacji przez Eleven Sports zarówno na platformach klasycznych jak i cyfrowych, tym samym firma powiększyła swoje portfolio praw medialnych tenisowych jako, że wcześniej nabyła prawa do turniejów ATP 250.

„Laver Cup to innowacyjny pomysł i my oczekujemy współpracy z organizatorami, aby pomóc uwolnić potencjał i rozwinąć zasięg tego ekscytującego wydarzenia wśród fanów w Belgii i Luksemburgu” – powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy w Eleven Sports

„To jest fantastyczny dodatek dla naszej silnej oferty i wspaniała szansa, żeby zaprezentować bardziej porywający sport w krajach gdzie tenis jest bardzo popularny”.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.