Eleven Sports z Laver Cup

Eleven Sports z Laver Cup

Eleven Sports z Laver Cup

Międzynarodowy sportowy nadawca firma Eleven Sports nabyła prawa medialne do pokazywania inaugurującego turnieju Laver Cup dla Belgii i Luksemburga. Turniej będzie trwał trzy dni i będzie składał się z dwóch drużyn: europejskiej (pod opieką Bjorna Borga) i reszta świata (best of the rest of the world, pod opieką Johna McEnroe). Zawody odbędą się w Pradze w O2 Arenie a początek zaplanowany jest na 22ego września.

Kontrakty na występ w tym nowatorskim przedsięwzięciu podpisali Roger Federer, Rafael Nadal, John Isner i Nick Kyrgios.

Widzowie w Belgii i Luksemburgu będą mieli dostęp do każdego meczu z rywalizacji przez Eleven Sports zarówno na platformach klasycznych jak i cyfrowych, tym samym firma powiększyła swoje portfolio praw medialnych tenisowych jako, że wcześniej nabyła prawa do turniejów ATP 250.

“Laver Cup to innowacyjny pomysł i my oczekujemy współpracy z organizatorami, aby pomóc uwolnić potencjał i rozwinąć zasięg tego ekscytującego wydarzenia wśród fanów w Belgii i Luksemburgu” – powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy w Eleven Sports

“To jest fantastyczny dodatek dla naszej silnej oferty i wspaniała szansa, żeby zaprezentować bardziej porywający sport w krajach gdzie tenis jest bardzo popularny”.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook