Drużyna ‘Washington Kastles’ zwyciężyła w amerykańskiej lidze World Team Tennis!

Martina Hingis poprowadziła w niedzielę ‚Kastles’ do wygrania czwartego z rzędu i piątego w ciągu sześciu lat tytułu World Team Tennis pokonując Olgę Govortsovą 5-2 w grze pojedyńczej. Ekipa z Waszyngtonu wygrała 25-13 z drużyną Springfield Lasers. “The Kastles” wyrównali rekord tytułów z rzędu ustanowiony przez drużynę z Sacramento w roku 2000.

Hingis, 33-letnia była szwajcarska mistrzyni została wybrana najlepszą zawodniczką finałów (MVP – Most Valuable Player). W parze z Anastazją Rodionovą pokonały Govortsovą i Ligę Dekmeijere-Thomas 5-1 w grze podwójnej Pań a razem z Leanderem Paesem 5-4 nad Govorstovą i Rossem Hutchinsem w grze mieszanej. Z kolei Bobby Reynolds pokonał Michaela Russella 5-4 w grze pojedyńczej Panów a w parze z Paesem byli lepsi od pary Russell / Hutchins 5-2 w grze deblowej.

Cała drużyna Washington Kastles: http://www.washingtonkastles.com/teams/team.aspx

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro