ATP Umag: Cuevas najlepszy!

Świetna passa Pablo Cuevasa trwa. Urugwajczyk po triumfie w Bastad, wczoraj podniósł najwyższe trofeum Vegeta Croatia Open Umag, pokonując w finale ubiegłorocznego triumfatora Tommiego Robredo.

Niedzielny decydujący pojedynek na ziemnych kortach Umagu dostarczył wiele emocji i co najważniejsze – zaskoczył widzów. Urugwajczyk Pablo Cuevas, który nie przegrał pojedynku od początku turnieju w Bastad, prezentuje swoją najlepszą formę. Obaj tenisiści spotkali się na profesjonalnych kortach po raz pierwszy.

Pojedynek jak najbardziej może zyskać miano finałowego, bowiem wyrównana gra z długimi wymianami nie wskazywała początkowo faworyta. Pierwsze przełamanie w meczu było autorem 29-letniego tenisisty z Ameryki Południowej, który utrzymał swoją przewagę do końca i zapisał na swoje konto partię otwarcia.

Druga odsłona meczu zaczęła się od nieutrzymania podania przez Hiszpana, a w 5. gemie ubiegłoroczny triumfator przegrywał sensacyjnie 4:1. Zdążył co prawda odrobić jedno przełamanie, ale na drugie nie mógł znaleźć sposobu i po godzinie i 30 minutach musiał uznać wyższość swojego latynoskiego rywala.

Pablo Cuevas do turnieju głównego dostał się przez trzystopniowe kwalifikacje.

Pablo Cuevas – Tommy Robredo 6:3, 6:4.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro