ATP Oeiras: Berlocq tryumfuje w finale!

Carlos Berlocq w imponujący sposób zagarnął Tomasowi Berdychowi trofeum Portugal Open sprzed nosa. Argentyńczyk zakończył mecz po 2 godzinach i 10 minutach wynikiem 0:6, 7:5, 6:1 i znalazł się w tenisowym raju. 

Obaj tenisiści przed dzisiejszym finałem, skrzyżowali ze sobą rakiety jeszcze 3 razy. 100% wygranych pojedynków trzymał faworyt niedzielnego finału – Tomas Berdych. Swoją niezachwianą passę wygranych meczów przeciwko Argentyńczykowi przerwał dzisiejszym pojedynkiem.

Spoglądając na wynik, można gołym okiem zauważyć, iż Berlocq przeszedł z piekła do nieba. Premierowa odsłona spotkania to całkowita dominacja rozstawionego z nr 1 w tym turnieju Czecha. 28 minut skutecznego tenisa ze strony rezydującego w Monte Carlo tenisisty pozwoliło mu na zapisanie tej partii na swoje konto.

Zapowiadało się na szybki koniec Argentyńczyka, lecz ten budząc się po długim śnie w pierwszym secie, zdołał przełamać swojego rywala i zremisować stan całego spotkania.

Niesiony falą wiktorii w ostatnim secie 62. tenisista świata, wiedział, iż w tym pojedynku jest już nie do zatrzymania. W trzeciej odsłonie zrewanżował się za początek niedzielnego finałowego spotkania, lecz był nieco bardziej hojny w stosunku do Berdycha, pozwalając mu na zdobycie „aż” jednego gema.

Po 2 godzinach i 10 minutach kibice oglądający to spotkanie mogli obejrzeć wybuch radości Carlosa Berlocq, który osiągnął swój drugi tytuł w karierze.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro