ATP Madryt: “Trzech Polaków w deblu”

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski już w II rundzie turnieju w Madrycie! Polski debel załatwił sobie awans w przeciągu 65 minut, pokonując 2:6, 6:3, 10-6 brytyjsko-australijską parę – Jamie Murray/ John Peers.

Polish Power potrzebował trzech setów żeby zapewnić sobie wejście do kolejnej rundy turnieju rozgrywanego na madryckich kortach. Pierwszy niezbyt udany, to pokaz skuteczności panów Murraya i Peersa, którzy zdołali przełamać naszych rodaków dwa razy. Swojej przewagi nie pozwolili już oddać i mogli cieszyć się z zapisania na swoje konto inauguracyjnej partii.

“Frytka i Matka” już nie raz z rozmachem wracali do meczów po dość wysokiej przegranej. Tak też było w kolejnej odsłonie, z której zdobycia mogli się cieszyć już po 30 minutach.

Swój sukces przypieczętowali w super tie-breaku, pozwalając brytyjsko-australijskiemu duetowi na zdobycie 6 punktów.

Polacy w następnej rundzie zobaczą po drugiej stronie kortu dobrze znane im twarze, a dokładniej jedną z nich – będzie to Polak Łukasz Kubot i Szwed Robert Lindstedt.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook