ATP Cincinnati: Matkowski awansuje, Fyrstenberg odpada

Niegdysiejszy Polish Power – Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przyzwyczaili nas do osobnych występów. W turnieju w Cincinnati wystartowali ze swoimi partnerami – “Frytka” wraz z Fabiem Fogninim, zaś “Matka” z Robertem Lindstedtem. Awans mógł świętować tylko polsko-szwedzki duet. 

W turnieju w Toronto, Marcin Matkowski również wystąpił w parze ze Szwedem, lecz już po pierwszej rundzie musiał uznać wyższość hiszpańskiej pary – David Ferrer/Guillermo Garcia-Lopez. Mały sukces w deblu zaliczył natomiast Mariusz Fyrstenberg, który grający u boku Włocha Fabia Fogniniego, przeszedł przez I rundę odsyłając do domu Ernestsa Gulbisa i Mihaiła Jużnego. Niestety polsko-włoski duet został zatrzymany już w kolejnej fazie turnieju Rogers Cup przez Ivana Dodiga i Marcela Melo.

Dzisiaj jako pierwsi na korcie pojawili “Frytka” i Fabio, którzy pewnie wygrali inauguracyjną partię spotkania przeciwko Santiago Giraldo i Guillermo Garica-Lopez. Niestety druga część meczu nie była już taka udana i włosko-polski duet musiał pożegnać się z turniejem Western & Southern Open w Cincinnati po super tie-breaku.

Udaną rywalizację natomiast zapisał na swoje konto Marcin Matkowski, który z Robertem Lindstedtem przybił sobie piątkę w geście triumfu nad Jamie Murrayem i Johnem Peersem. Panowie również rozgrywający super tie-break, okazali się w nim lepsi od brytyjsko-australijskiego debla i mogli po 73 minutach świętować awans do kolejnej rundy.

Guillermo Garcia-Lopez/ Santiago Giraldo – Mariusz Fyrstenberg / Fabio Fognini 3:6, 6:4, 10-3

Marcin Matkowski/ Robert Lindstedt  – Jamie Murray/John Peers  5:7, 6:3, 10-3

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook