ATP Casablanca: Bednarek i Dlouhy w ćwierćfinale!

Niedawno pisaliśmy o sukcesie Tomasza Bednarka w Challengerze w Le Gosier, a po kilku dniach znów możemy przekazać Wam kolejną bardzo dobrą informację. Nasz reprezentant wraz z nowym partnerem – Czechem Lukasem Dlouhym, pokonał niemiecko-austriacką parę Kas/Knowle 6:3, 6:4. Dzięki temu zwycięstwu, polsko-czeski duet wystąpi w ćwierćfinale turnieju w Casablance.

Bednarek po niedawnym tryumfie w Le Gosier zmienił swojego partnera i wystartował w odbywającym się aktualnie turnieju ATP w Maroko. W lekko ponad 70 minut mógł kolejny raz unieść ręce w geście zwycięstwa i przybić piątkę z Lukasem Dlouhym. Debel świetnie radził sobie podczas środowego meczu, a co najważniejsze – breakpointowe okazje wykorzystywał w stu procentach. W drugiej odsłonie spotkania, nasz rodak wraz ze swoim partnerem stracili koncentrację, co skutkowało utratą kilku gemów. Przy stanie 4:1 dla Christophera Kasa i Juliana Knowle, polsko-czeska para wróciła z dalekiej podróży i zapisała na swoje konto 5 gemów z rzędu, zapewniając tym sobie miejsce w ćwierćfinale ATP w Casablance.

Bednarek i Dlouhy spotkają w ćwierćfinale po drugiej stronie siatki brytyjską parę Jonathan Marray i Colin Fleming.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook