Algida Cup 2013

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w „Algida Cup” – oficjalnym turnieju „Tenis10” towarzyszącymu poznańskiemu Challengerowi ATP Poznań Open 2013. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:http://parktenisowy.pl/aktualnosci/374-algida-cup-2013 oraz w oficjalnym komunikacie turniejowymhttp://love4tennis.pl/sites/default/files/Algida%20Cup%202013%20-%20Park…

 

Uczestnicy zeszłorocznej edycji turnieju dla małych adeptów tenisa w Parku Tenisowym Olimpia w Poznaniu (na zdjęciu poniżej)

AlgidaCup_2012

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook